Bim Temizlik Bezi Fiyatı

Bim Temizlik Bezi Fiyatı

Bim temizlik bezi fiyatı en çok araştırılan konulardan birisidir. Çünkü temizlik bezleri günlük hayatı kolaylaştıran ve her evde bulunan ürünlerdir. Farklı amaçlara göre sınıflandırılan çeşitleri bulunmaktadır. Bim markette bu ürünlerin çoğunu bulabilmektesiniz. Ürün çeşitliliği ile bilinen Bim market temizlik bezlerini de uygun fiyatlarla satışa sunmaktadır. Çünkü bu bezler sıklıkla alınan temel ihtiyaçlardandır.

Bim temizlik bezi fiyatı
Temizlik bezi görüntüsü

Bim markette mikrofiber cam bezi, mikrofiber temizlik bezi ve sarı temizlik bezi bulunmaktadır. Satın almaya gitmeden önce yazımızın sonunda Bim temizlik bezi fiyatı hakkında bilgi sahibi olacaksınız. Bim temizlik bezlerinde Mr.Green markasını satmaktadır. Kendisine özel sevilen bir markadır. Kalitesi üst seviyede fiyatı ise rakip firmalara göre son derece uygundur.

Bim temizlik bezi fiyatı
Temizlik bezi kullanımı

Gelen zamlarla birlikte eskiden uygun fiyatlarla satılan bu bezler ne yazık ki oldukça zamlanmıştır. Fakat Bim her zaman olduğu gibi kaliteyi uygun fiyata mal etmektedir. Bizim sitemizden de Bim temizlik bezi fiyatı ile ilgili en güncel bilgiye her daim ulaşabilirsiniz. Fakat öncesinde mikrofiber bez ne demek biraz bahsedelim.

Mikrofiber Bez Nedir?

Havları bir saç telinden 100 kat daha ince olan mikrofiber bezlerin her havı 8 üçgen elyaftan oluşmaktadır. Bu elyaf yapı mikrofiber bezlerin toz tutma kapasitesi benzerlerine göre daha yüksektir. Aynı zamanda su tutma kapasitesini de arttıran bu elyaf dokusu sayesinde diğer bezlere oranla 10 kat fazla su emme kapasitesine sahiptir. En ufak toz zerrelerini bile kolaylıkla temizleyen bu bezler bakteri barındırmaz.

Mikrofiber bezlerin toz itme özelliği olduğundan bu bezlerin kullanılmasıyla temizlenen yüzeyler daha geç kirlenir. Deterjansız da kullanılabildiğinden kullanımı alerjen durumlar için de uygundur. Bu sebeple Bim 5’li temizlik bezi fiyatı sıkça merak edilir. Çoklu paket halinde satılan bu ürün mikrofiber bezdir. Evde, işyerinde çok çeşitli yüzeylerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Mikrofiber Cam Bezi Nedir?

Mikrofiber cam bezi nedir? konusuna gelecek olursak cam yüzeylerin temizliğinde kullanılması amacıyla üretilmiş olan bezlerdir. Bu bezler özellikle mekanlarda bulunan cam, vitrin, kristaller ve ayna gibi ürünlerin temizlenmesini sağlarlar. Bu temizlik sırasında herhangi bir deterjana gerek duyulmaz. Bim’de bu bezler 2li paket halinde satılmaktadır. Kullanıcılar son derece memnun olduğu için Bim cam bezi fiyatı merakla araştırılmaktadır.

Sarı Temizlik Bezi Nedir?

Sarı temizlik bezi nedir? dersek genelde Türk evlerinde en çokta mutfakta kullanılan olmazsa olmaz bir üründür. Sarı bez ıslak zemin kullanımına oldukça müsait bir yapıya sahiptir. Genellikle de mutfak tezgahı, ocak, fırın, davlumbaz gibi yerlerde kullanımı tercih edilir. Kullandıktan sonra suyu sıkılıp bir köşede kurutulur. Kadınların belki de mutfakta en çok kullandığı temizlik yardımcısıdır.

Bim Temizlik Bezi Kullananlar Memnun Mu?

Bim Temizlik Bezi Kullananlar Memnun Mu? diyerekten internet ortamında kısa bir araştırma yaptık. Bizim okuduğumuz yorumlara göre memnun olmayan pek bulunmamakta. Kendimde evimde kullandığım için sizlere gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim.

Bim Temizlik Bezi 2022 Fiyatı Ne Kadar?

Bim Temizlik Bezi 2022 Fiyatı Ne Kadar? konumuza gelecek olursak. Fiyatları, sizler için sıkça market ziyaretleri yapıp en güncel haliyle derledik. Ve yazımızda sizlere sunduk. Bim temizlik bezi fiyatları şöyledir;

Mr.Green mikrofiber cam bezi 2’li; 10,90 TL

Mr.Green mikrofiber temizlik bezi 5’li; 29,90 TL

Mr.Green sarı temizlik bezi 5’li; 7,50 TL

Diğer konularımıza da aşağıdan göz atabilirsiniz;

Bim cam temizleyici fiyatı
Bim yüzey temizleyici fiyatı

 

One thought on “Bim Temizlik Bezi Fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir