Bim Asperox Fiyatı

Bim Asperox Fiyatı

Bim Asperox Fiyatı son zamanlarda temizlik malzemeleri arasında belki de en çok araştırılan konu olmuştur. İlgi çekici reklamları ile iyice merak edilen bir ürün haline gelmiştir. Temizlik hayatımızın her alanında her zaman uyguladığımız bir işlemdir. Bu iş çok geniş kapsamlıdır. Bir evi temizlemeye kalkıştığınızda mutfak, banyo oturma odası gibi bütün detaylara girmeniz gerekmektedir. Bu işlemleri sadece su ile yapmanız temiz bir sonucu vermez. Bu sebeple temizlik maddelerine ihtiyaç duyarsınız. Mutfaktaki ağır yağlar ya da banyodaki kireç ve su lekeleri temizleyici bir ürün olmadan temizlenemez. En iyi sonuca varabilmek adına Bim marketten Asperox temin edip kullanmaya başlamalısınız.

Bim Asperox fiyatı
Asperox sarı güç ile ocak temizliği

Bundan dolayı ihtiyacınız olan tüm temizlik yardımcılarını Bim markette rahatça bulabilirsiniz. Asperox’ da bunlardan birisidir. Yeni çıkan bu temizleyici herkes tarafından tam not almıştır. Biliyorsunuz ki temizlik zaman ayrılması gerek bir iştir ama bu maddeler ile olabildiğince az zaman ayırmanız mümkündür. Asperox ekstra güç ve zahmet gerektirmeden kolayca sonuç almanızı sağlamaktadır. Yüzeye sıkıp 5 saniye beklediğinizde anında tüm kiri söker. Size sadece durulamak kalır. Böylesine işe yarar bir malzemeyi evinizde hep bulundurmanızı tavsiye ediyoruz. Fakat öncesinde Bim Asperox fiyatı hakkında bilgiye sahip olmak size birçok avantaj sağlayacaktır.

Bim Asperox fiyatı
Asperox mavi güç ile banyo temizliği

Bim market tüketicinin birçok ihtiyacına cevap verdiği gibi hayatımızda yeri büyük olan hijyen maddelerini de en uygun fiyatlar ile sunmaya çalışmaktadır. Asperox’ u hemen hemen her markette bulabilirsiniz evet ama fiyat olarak en uygun Bim mağazasındadır. Öğrenmek için Bim Asperox fiyatı şeklinde tarayıcınızdan aratarak ulaşabilirsiniz. Çünkü Bim birçok maliyetinden tasarruf ederek bunu fiyatlara yansıtmaktadır. Bizde gunlukfiyat.com olarak sizlere her zaman güncel etiket bilgilerini sunmaya devam edeceğiz. Asperox’ un ilk çıkan çeşidi sarı güçtür fakat sonrasında piyasaya mavi güç diye bir çeşit daha çıkarmıştır. Şimdi biraz bunlardan bahsedelim.

Bim Asperox Sarı Güç

Bim Asperox Sarı Güç hakkında kısa bir bilgilendirme yapalım. Bim raflarında her zaman bulabileceğiniz sarı güç zaten ultra yağ çözücü olarak geçmektedir. Buradan da anlıyoruz ki en çok vakit geçirdiğimiz yerlerden birisi olan mutfakta daha çok kullanılıyor. Çünkü mutfak yemek pişirilen bir yer olduğu için hemen hemen her yüzey yağ bağlayabilmektedir. Örneğin gün içinde birden fazla sildiğimiz ocak, davlumbaz, mutfak tezgahı gibi yerlerde işimizi oldukça kolaylaştırmaktadır.

Ocakta kızartma tarzı bir yemek yaptığınızda ya da yapılan yemek ocağa taştığında bu gözünüzü baya bir korkutabilir. Fakat sarı güç sayesinde artık bu iş çok kolay. Çok pratik bir şekilde tüm kirlerden kurtulabilirsiniz. Farklı kullanım alanı olarak da kıyafete döktüğümüz yağlı yemek lekeleri için fıslatıp o şekilde makineye attığınızda leke tamamen çıkmış olur. Yine başka bir kullanım alanı da araba temizliği olmaktadır.

Bim Asperox Mavi Güç

Bim Asperox Mavi Güç ise piyasaya çok yakın zamanda çıkarttığı bir üründür. Mavi güç diğerinin tersine daha çok inatçı su lekeleri, kireç ve sabun artıklarından kolayca kurtulmanıza imkan tanır. Yani buradan da anlayacağımız üzere daha çok banyoda kullanılır. Özellikle de suyla sıkça temas eden duşa kabin de son derece etkilidir. Kireç tutan mutfak ve banyo bataryalarında duş seti gibi yerlerde sıklıkla tercih edilir. Yeni çıkmış olmasına rağmen kısa zamanda adından baya bir söz ettirmektedir.

Temizliğe ayrılan zamanı en aza indirgeyen bu mucizevi maddeyi Bim marketten dilediğiniz an temin edebilirsiniz. Büyük gramajları ile de uzun süreli kullanım sağlamaktadır.

Bim Asperox Yorumları

Bim Asperox Yorumları bu ürünü ilk kez deneyimleyecek olanların merakla incelediği bir konudur. Asperox’ un en çok Bim marketten alınma sebebi şüphesiz ki piyasaya göre çok daha cüzi bir paraya satılmasıdır. Ürün kullanıcılar tarafından tam not almayı başarmıştır. Kullanan kişilerin ortak yorumu temizliği yüzde yüz oranında kolaylaştırmasıdır. Mutfak ve banyoda temizlik için geçirdikleri zamanın Asperox sayesinde azaldığını vurgulamışlardır. Kendimde kullandığım için gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.

Bim Asperox sarı güç yağ sökücü 1 lt fiyatı; 19,90 TL

Bim Asperox mavi güç banyo temizleyici 1 lt fiyatı; 19,90 TL

Diğer konularımıza da göz atabilirsiniz;

Bim temizlik bezi fiyatı
Bim Cif fiyatı

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir