Bim Ton Balığı Fiyatı

Bim Ton Balığı Fiyatı

Bim ton balığı fiyatı için 2022 detaylarını derledim. Bim’in müşterilerine sunduğu çok sayıda gıda ürünü bulunmaktadır. Edindiği misyon ise kaliteli ve ucuz fiyatlı olmasıdır. Ton balığı da bunlardan birisidir. Konserve şeklinde reyonlarda yerini almaktadır. Oldukça makul fiyatı ile satın almanızı beklemektedir. 2022 yılından sonra zamlar peş peşe gelmektedir. Kolay bir şekilde takip edebilmeniz için sürekli güncelliyor olacağım.

Klasik olan yeşil salatayı her gün yemek bir süre sonra bıkkınlık verebiliyor. Bu durumda çeşitlendirebilmek amacıyla içerisine farklı malzemeler koyuluyor. Benim bu noktada tercihim Bim Derya ton balığı olmakta. Aşırı artmayan fiyatı ile cebimi de fazla zora sokmuyor. Birçok bilinen marka ile yarışabilecek düzeyde olduğunu da söylemeden geçemeyeceğim. Daha önce denemediyseniz mutlaka sepetinize eklemelisiniz.

Bim Ton Balığı Fiyatı
Ton balıklı salata.

Farklı yemeklerde de ton balığı kullanılmaktadır. Örneğin pirinç ve bulgur pilavı ile çok iyi uyum yakalamaktadır. Normalde ikisinin pek yakışmayacağını düşünüyordum. Ancak yapacak yemek bulamadığım bir gün denemeye karar verdim. Gerçekten de yemeye doyamadığımı belirtebilirim. Önce konserveyi açarak suyunu iyice süzdürüyorum. Sonrasına çatal yardımıyla eziyorum. Pilavın üzerine eşit miktarda dağıtarak keyfini çıkarıyorum. Yaparken de Bim ton balığı fiyatı avantajından yararlanıyorum.

Bir ton balığı için aranan ilk şart tane tane olmasıdır. Çünkü hem görüntü açısından hem de tat olarak fark etmektedir. Fazlaca dağılmış ton balığı istenen sonucu vermemektedir. Elbette bir diğer konu da ekonomik olmasıdır. Fikrimce Bim Derya ton balığı fiyatı bu yönden epeyce tatmin ediyor. Bütçenizi çok dara sokmadan satın alabileceğiniz bir üründür. Bim her zamanki klasını burada da konuşturmuş görünüyor.

Bim Derya ton balığı fiyatı
Ton balığının en güzel hali.

Sağlıklı beslenmek isteyenler de ton balığı tüketimini tercih etmektedir. Çünkü faydaları son derece fazladır. Zengin bir protein kaynağıdır. Spor yapanlar tarafından da çokça alınmaktadır. Her gün tavuk ya da yumurta yemek istemeyen sporcular ton balığı tercih etmektedir. Yine miktarı fazla aşmamak gerekir. Çok yüksek kalori içermese de her şeyin fazlasının zarar olduğunu unutmamak gerekir. Şimdi kısaca Bim ton balığı besin değerleri incelemesi yapalım. 100 gram içindir.

  • Kalori = 170
  • Yağ oran = 9,90 gram
  • Karbonhidrat = 0 gram
  • Protein miktarı = 20,2 gram
  • Sodyum = 1300mg
  • Kalori Dağılımı: %52 yağ, %0 karbonhidrat, %48 protein şeklindedir.
  • Şeker içermemektedir.

Bim’de Dardanel Ton ne kadar?

Bim’de Dardanel ton ne kadar? sorusu da sıkça gündeme gelmektedir. Dardanel ton ülkemizin güzide kurumlarından birisidir. Çanakkale’de bulunan fabrikada her gün binlerce konserve üretmektedir. Gözlemlediğim kadarıyla insanlara güven veren bir marka haline gelmiştir. Ben de ton balığı ihtiyacım olduğunda Derya ile birlikte gözüm kapalı satın alıyorum. Haftalık yemem gereken balık miktarını da bu şekilde gideriyorum. Bim’in ton balığı için müşterilerine alternatif sunması da çok hoş bir hareket.

Bim'de Dardanel Ton ne kadar?
Farklı bir ton balıklı lezzet.

Eski zamanlarda sadece tek tip ton balığı üretilirdi. Şimdi ise Dardanel çok geniş bir yelpazede üretim yapmaktadır. Örneğin zeytinyağlı, domatesli, kuru fasulyeli ve light gibi konserveler gözde haline gelmiştir. Bim’de ise klasik versiyonunu bulabiliyoruz. Bazı aktüel dönemlerde değişik çeşitlerini de getirebilmektedir. Takip etmeniz halinde Bim Dardanel ton balığı fiyatı daha düşüğe gelebilir. Elimden geldiğince ben de bunları aktarıyor olacağım. Eğer Bim ton balığı fiyatı için sormak istedikleriniz varsa yorum yazabilirsiniz. En kısa sürede dönüş yapacağım.

Derya Ton Balığı Hangi Marketlerde Var?

Derya ton balığı sadece Bim marketlerde bulunabilmektedir. Bim’in firmalar ile anlaşması sonucu ortaya çıkmaktadır. Birçok yöntemle çok daha ucuza ton balığı yemeniz sağlanmaktadır. Bundan dolayı farklı marketlerde bu markanın ürünlerini bulmanız mümkün değildir.

Derya Ton Balığı Hangi Marketlerde Var?
Harika görünen ton balıklı yemek.

Derya Ton Balığı Hangi Balıktan Yapılır?

Denizlerden toplanan Orkinos balıklarından yapılmaktadır. Makineler aracılığıyla işlenerek konserve haline getirilir. Sofralarınıza gelene kadar tüm hijyen kurallarına uygun aşamalardan geçmektedir. Gözününüz kapalı bir şekilde satın alabilirsiniz.

Derya Ton Balığı Kaç Gram?

Genel olarak 2’li halde satılır. Bim raflarında bulabileceğiniz Derya ton balığı 160 gram ağırlığa sahiptir. Uzun süre kullanım için idealdir. Genelde bir kutu 2 porsiyon salata çıkarabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir