Bim Salep Fiyatı

İçindekiler

Bim Salep Fiyatı

Bim salep fiyatı öğrenilmek istenen bilgilerden birisidir. Salep, özellikle soğuk havalarda aranan sıcak içeceklerdendir. Bim marketlerde de sıvı ve toz haliyle bulunabilmektedir. En önemli kriter ise içerisindeki salep oranıdır. Aslında en iyisi orijinal versiyonudur. Fakat piyasada saf salep kilosu ortalama 2500 liradır. Herkesin böyle bir para harcama şansı yoktur. Canı salep isteyen bir kişi Bim’e giderek hazır salep alabilir. Saf halindeki gibi olmasa da benzer bir tat yakalanabilmektedir. Elbette içeriğinde ekstra aromalar bulunmaktadır.

Bim salep fiyatı
Harika görünen bir fincan salep.

Kanaatime göre Bim her daim ürünlerini ekonomik fiyatlar ile satmaya çalışıyor. Bunu yaparken de kaliteden ödün vermeme gayreti içerisinde. Bu durum salep için de geçerli. Yaptığım tadım testlerinde son derece lezzetli olduğunu söyleyebilirim. Yapmanız gereken ise paketi açıp bardağa dökmek. Üzerine de biraz dinlenmiş kaynar su dökmek. Karıştırdıktan sonra afiyetle içebilirsiniz. Ayrıca Bim salep fiyatı sayesinde bütçenizi zorlamanız gerekmeyecektir. 2022 yılına ait tüm detayları sizlerle paylaşmaya devam edeceğim. Salep ile ilgili sorularınızı yorum olarak iletebilirsiniz.

İçilmesi dışında salep kek için de kullanılmaktadır. Kısaca tarif edeyim. Yumurta ve şekeri 5-10 dakika çırparak kabarmasını sağlıyoruz. Sonra un, salep ve tarçın malzemelerini karışıma yavaşça eklememiz gerekiyor. En son olarak kabartma tozu ekliyoruz ve üzerine biraz limon su döküyoruz. Daha sonra süt ve zeytinyağını da koyarak  kısa bir süre daha çırpıyoruz. Yağlı ve unlu kalıba dökelim. Son olarak fırında pişirelim. İşte Bim salep ile kek yapmak bu kadar basit! Evde yapabileceğiniz bu tarz sağlıklı gıdalar için Bim’e göz atmanız yeterlidir.

Bim salep fiyatı
Salep ve kaşık çikolata.

Paketli olarak satılan salep markası Kahve Dünyası’na aittir. Normalde kafeler ile piyasaya giren bu marka büyüyerek ürün satışlarına da başlamıştır. Mamulleri son derece kalitelidir. Bence Kahve dünyası salep fiyatı da oldukça bütçe dostudur. Daha önce almadıysanız kesinlikle deneyin derim. Yoğunluğu ve kıvamı müthiş ayarlanmış. Tam bir fiyat performans eseri diyebiliriz. Bim’de genellikle çoklu halde satılıyor. Bu sayede salep severlerin midesi bayram ediyor. 2022 yılına ait Bim Dost 1 litre salep fiyatı da sizlere ileteceğim bir başka konu olacak. Güncel yazılara ulaşmak için takipte kalmanız yeterli.

  • Bim Dost 1 lt salep fiyatı = 12,50 TL
  • Bim Kahve Dünyası salep fiyatı = 15 TL
  • Bim toz salep fiyatı = 2,5 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir