Kedi İç Dış Parazit Aşısı Fiyatı

Kedi iç dış parazit aşısı fiyatı pek çok kişi tarafından araştırılmaktadır. Kedi sahiplenen kişilerin aklına ilk olarak yapılması gereken aşılar gelmektedir. Özellikle yavru kedilerde belirli aşı periyotlarını takip etmek çok önemlidir. İç ve dış parazite karşı koruma kalkanı sağlayan bu aşılar veterinerler tarafından vurulmaktadır. Dolayısıyla ne kadar para ödenmesi gerektiği merak konusu olmaktadır. Çünkü bütçesini buna göre planlayacak kişiler en doğru verilere ulaşmak istemektedir. Bu yazımızda ortalama değerleri içeren fiyat bilgilerini öğrenebileceksiniz.

Kedi iç dış parazit aşısı fiyatı 2022
Kedi iç dış parazit aşısı fiyatı 2023

Kedinize her ne kadar ev ortamında bakıyor olsanız da bazı risklerle karşılaşması muhtemeldir. Etrafımızda bulunan birçok mikrop ve bakteri hayvanları olumsuz etkileyebilmektedir. Örneğin kedinizin bağırsaklarınızda parazit oluşumu meydana gelebilmektedir. Bunu önlemenin en etkili yolu ise aşı yaptırmaktır. Düzenli bir şekilde uygulanması halinde uzun süre bu tarz bir problemle karşılaşma olasılığınız düşecektir. Bunun için ise ihtiyacınız olacak bilgilerden birisi de kedi iç parazit aşısı fiyatı şeklindedir. 2022 senesine ait güncel bilgilere ulaşmak istiyorsanız en doğru yerdesiniz. Sizler için geçerli kaynaklardan elde ettiğimiz fiyatları paylaşmaktayız.

Kedi iç dış parazit aşısı fiyatı 2022
Kedi iç dış parazit aşısı fiyatı 2023

Evcil dostlarımızın yaşayabileceği bir diğer rahatsızlık da pire sorunudur. Genellikle kedilerde çok sık ortaya çıkmaktadır. Zararlı varlıklar olan pireler kedinizin sürekli kaşınmasına ve müdahale edilmezse çok ciddi sorunlara yol açmaktadır. Böyle bir durumla hiçbirimiz karşılaşmak istemeyiz. Bundan dolayı da aşılarını asla aksatmamalıyız. Kendi başınıza yapmanız çok zor olacağı için de veterinerden yardım almakta fayda olacaktır. Tüm bunları yapmadan önce ise kedi iç dış parazit aşısı fiyatı hakkında tüm ayrıntıları web sitemizden öğrenebilirsiniz. Görüşlerinizi yorum kısmından ileterek diğer kullanıcılarımızı da bilgilendirebilirsiniz.

Kedi İç Dış Parazit Aşıları Ne Kadar?

Her sene ilgili kurumlar tarafından veteriner ücret tarifeleri yayınlanmaktadır. Böylece piyasadaki fiyat dengesi korunabilmektedir. Kedi iç dış parazit aşıları için de bu durum geçerlidir. Semtinizde bulunan veteriner işletmeleriyle irtibata geçebilir ve net fiyat bilgisi alabilirsiniz.

  • Kedi iç parazit aşısı fiyatı = 110 TL
  • Kedi dış parazit aşısı fiyatı = 145 TL

Kedi FIV aşısı fiyatı
Kedi karma aşı fiyatı
Scottish fold aşı fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir