Bim Ampul Fiyatları

Bim Ampul Fiyatları

Bim ampul fiyatları sıkça araştırılan konulardan birisidir. Evde kendi halinizde otururken birden ampul bozulması gibi bir sorun yaşayabilirsiniz. Bu da karanlıkta kalmaya neden olabilir. Böyle bir durum yaşadığınızda da ampul fiyatlarını araştırmaya başlarsınız. Ekonomik olmasının yanı sıra tasarruflu olmasını da isteyebilirsiniz. Çünkü aylık elektrik masrafını düşürmek ancak böyle mümkün olacaktır. Bana göre Bim led ampul fiyatları oldukça uygundur. Bütçenizi aşırı bir şekilde zorlamanıza gerek kalmaz. Ayrıca yaptığım denemeler sonucunda oldukça kaliteli malzemelerden üretildiğini söyleyebilirim.

Bim ampul fiyatları
Farklı boy ve şekillerde ampüller.

Ampul alımlarında benim dikkat ettiğim en büyük husus dayanıklı olmasıdır. Uzun süreli kullanım sağlaması olumsuz olayların önüne geçmektedir. Bence Bim’de satılan ampuller de bu şekildedir. Marketten alıp taktıktan sonra gönlüm rahat bir şekilde hayatıma devam ediyorum. Ayrıca genelde elektronik dükkanlarında satılmakta. Ancak evimin yakınlarında böyle bir esnaf olmadığı için Bim kurtarıcı oluyor. Kara kara düşünmek yerine hemen en yakın mağazasını ziyaret ediyorum. Hem de Bim ampul fiyatları sayesinde cebimden çok fazla para çıkmamış oluyor. Sizlere de tavsiyem daha önce test etme şansınız olmadıysa bir göz atmanız olacaktır.

Günümüzde hayatımızın her alanında led ampul vardır. İş yerinde, okulda ve evde çok sık tercih edilmektedir. Bunun nedeni ise çok iyi ışık vermesi ve tasarruflu olmasıdır. Klasik sarı lambalara göre bence daha çok yarar sağlamaktadır. Bim firması da sadece led versiyonunu satıyor. Farklı kwh değerlerine sahip olduğunu da unutmamak gerekir. Tamamen ihtiyacınıza yönelik karar verebilirsiniz. Fazla parlak ışık sevmiyorsanız daha düşük versiyonuna yönelmeniz iyi olacaktır. Güçlü ışık için ise yüksek kwh olanlardan alabilirsiniz. Fikrime göre ikisi için de Bim ampul fiyatları epey bir hesaplıdır. Alışveriş bütçenize çok büyük bir külfet yüklememektedir.

  • Bim tasarruflu led ampul fiyatı = 8,90 TL
  • Bim 90 Kwh led ampul fiyatı = 12,90 TL

Bim temizlik bezi fiyatı
Bim Bulaşık Parlatıcısı Fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir