Bim Eti Gong Fiyatı

Bim Eti Gong Fiyatı

Bim Eti Gong fiyatı atıştırmalık sevenlerin araştırdığı bir konudur. Bim’de satılan pek çok abur cubur markası ve çeşidi bulunmaktadır. Ülkemizde üretim yapan Eti firmasına ait pirinç ve buğday patlağı da raflarda yerini alıyor. Gong ismine sahip bu ürün birçok müşterisi tarafından tercih edilmektedir. Benim görüşümü merak ediyorsanız gerçekten son derece lezzetlidir. Çıtır yapısı ve her daim paketinde taze kalabilmesiyle gönlümü fethetmiştir. Siz de uygun fiyatlı atıştırmalıklardan olan Eti Gong’u Bim marketlerde bulabilirsiniz.

Bim Eti Gong fiyatı
Bir Eti Gong çeşidi.

Evde film keyfi yapmak istendiğinde akla yiyecek olarak pek çok seçenek gelmektedir. İlki ise mısır patlağı olmaktadır. Fakat evde patlatmak için uygun bir tencereniz olmayabilir. Ya da gereken malzemeler eksik olabilir. Ayrıca yüksek yağlı bir uğraş olacağından bulaşık kısmı size de zor gelebilir. Bu durumda imdadıma Bim Eti Gong paketleri yetişmektedir. Adeta kendi hazırladığım mısırlar gibi lezzet vermektedir. Yanında kola ya da farklı bir içecekle çok iyi uyum yakalamaktadır. Siz de böyle güzel bir akşam geçirmek istiyorsanız Bim Eti Gong fiyatı yazımıza göz atabilirsiniz. Sonrasında en yakın şubenin yolunu tutabilirsiniz.

Bim Eti Gong fiyatı
Eti Gong çok sevilen atıştırmalıklardan birisidir.

Bim’de satılan Eti Gong birçok aroma seçeneğiyle sunulmaktadır. Bal ve hardallı olanı kesinlikle deneyin derim. Uzun zamandır benim favorim olan tek Gong türü budur. Bunun dışında tatlı acı sosa sahip olanları da oldukça sevilmektedir. Ayrıca peynir aromalı Bim Eti Gong da çokça satın alınabiliyor. Büyük ve yuvarlak olanıyla bilinen Eti Gong son zamanlarda yeni bir ürün üretmeye başladı. Adı ise Eti Gong Pops olmaktadır. Yemesi çok daha kolay bir atıştırmalık olduğunu söyleyebilirim. Sinemada ya da dışarda cebinizde dahi taşıyabilirsiniz. Küçük yuvarlaklar halinde olması bu durumu oldukça kolaylaştırmış. Bütün bunların yanı sıra Bim Eti Gong fiyatı hala alım gücünüzü zorlamayacak seviyededir. 2022 yılına ait tüm ayrıntıları aşağıda paylaşıyorum.

  • Eti Gong 64 Gr =3,60 TL
  • Eti Gong Ballı Hardallı 68 Gr = 4,67 TL
  • Eti Gong Peynirli Baharatlı 68 Gr = 4,67 TL
  • Gong Pops Sade Mısır Patlağı 80 Gr = 7,48 TL

Bim Eti Canga fiyatı
Bim Petibör Bisküvi Fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir