Bim Karpuz Fiyatı

Bim Karpuz Fiyatı

Bim karpuz fiyatı son dönemlerin merak edilen konusudur. Yaz aylarının yaklaşması ile birlikte sıkça araştırılıyor. Bim birçok meyve sebze satışı yapmaktadır. Günlük ve taze olması ile de müşterilini cezbetmektedir. Karpuz da bunlardan birisi oluyor. Her zaman benim de tercihim Bim’den yana olmaktadır. Kilogram fiyatı baya bir ekonomik olmakta. Avantajlı alım fırsatı için siz de uğrayabilirsiniz.

Bim Karpuz Fiyatı
Harika görünen karpuzlar.

Bir karpuzun iyi sayılması için birkaç kriter vardır. Birincisi kırmızı renge sahip olmasıdır. İkincisi tadının şekerli olması makbuldür. Üçüncü olarak ise pütürlü yapıda olmamasıdır. Tüm bunları karşılayan karpuzlar ise Bim şubelerinde sizleri beklemektedir. Eğer Bim karpuz ne zaman gelecek? diye soruyorsanız nisan ayının sonları diyebilirim. Siz de benim gibi sabırsızlanıyorsanız web sitemi cihazınıza kayıt edebilirsiniz. Gelişmeleri buradan aktarıyor olacağım.

Bim’in sunduğu karpuzlar genelde orta ve büyük boy olmaktadır. Kişi sayısına göre tercihte bulunmanız daha iyi olur. Çünkü tüketilmeyen kısmı dolapta bozulmaya başlıyor. Bu da hem yumuşamasına hem de tadının değişmesine neden oluyor. Benim tavsiyem Bim karpuz aldıktan sonra ikiye bölün. Yarım ay şeklinde keserek yiyeceğiniz miktarı tabağa koyun. Geri kalan kısmı ise dilimleyerek kilitli saklama kabına alın. Bu sayede israfın önüne geçmiş olur ve ev ekonomisine katkıda bulunursunuz.

Normal şekilde yenilebildiği gibi suyu da içilmektedir. Sıcak günlerde buz gibi bir karpuz suyu gerçekten efsane olmaktadır. Serinlemek isteyen kişilerin de vazgeçilmezi haline gelmiştir. Tüm bunları yapmak isteyen kişiler önce Bim karpuz fiyatı 2022 detaylarına bakmak istiyor. Ben de her gün mağaza ziyareti yapıyorum. Hem kendim için hem de sizler için fiyatların fotoğraflarını çekiyorum. Sonrasında ise burada incelemeler ile birlikte ayrıntıları paylaşıyorum. Hiçbir detayı kaçırmak istemiyorsanız gunluk.fiyat.com sitesini takip edebilirsiniz.

Bim Karpuz Fiyatı
Farklı ağırlıktaki karpuzlar.

Faydalı besinler yemek sağlığımız açısından son derece önemlidir. Özellikle meyve tüketimini aksatmamak gerekiyor. Bunun için Bim’e giderek karpuz alabilirsiniz. C vitamini ve folik asit açısından zengindir. Hastalıklara karşı koruma sağlayan en önemli antioksidan vitaminleri içinde bulundurur. Kırmızı renkli meyvelerin içerisinde likopen denen bir madde bulunur. Kalp krizi, kalp rahatsızlıkları ve bazı kanser çeşitlerine karşı etkili koruma yapar. Tüm bunlardan faydalanmak istiyorsanız önce Bim karpuz fiyatı konumuza göz atabilirsiniz.

  • Bim karpuz kg fiyatı 2022 yılında 14 TL’dir. Yaz aylarına girdikçe fiyatı düşmektedir.

Bim Çekirdeksiz Karpuz Fiyatı

Bim çekirdeksiz karpuz fiyatı da incelememize dahil olacak. Karpuz her ne kadar lezzetli olsa da bol çekirdek içermektedir. Bunu sevmeyen kişiler çatalla ayıklama yoluna gidiyor. Ancak son derece zahmetli bir uğraş haline geliyor. Bu durumda devreye Bim çekirdeksiz karpuz giriyor. Özel tarım yöntemleriyle üretildiği için içinde hiç bulunmuyor. Dolayısıyla karpuzun tadını sorunsuz şekilde çıkarabiliyorsunuz. Hem de normal versiyonuyla arasında hiçbir tat farkı da olmuyor. Aralarında fiyat farkı olsa da performans oranı son derece yüksek.

  • Bim çekirdeksiz karpuz kg fiyatı 2022’de 3,95 TL’dir.

Bim kuru üzüm fiyatı
Bim kuru incir fiyatı 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir