Bim Delites Fiyatı

Bim Delites Fiyatı

Bim Delites Fiyatı araştırılmakta olan abur cuburlardan birisidir. Ama bu ürünün en sevilen yanı diğerlerine göre daha sağlıklı olmasıdır. Hem atıştırmak isteyen hem de sağlıklı bir ara öğün yapmak isteyenler için mükemmel bir seçenektir. Bim market geniş ürün yelpazesi ile tüketiciye fazlaca çeşit sunmaktadır. Delites bunlardan bir tanesidir. Ağızda dağılan kurabiyesi içinden çıkan marmelatı ile keyifli bir atıştırma keyfi yaşatmaktadır.

Bim Delites fiyatı
Delites görüntüsü

Sevilen bu bisküvi hatta kurabiye de diyebiliriz; diyette de tüketilebilmesi sebebi ile iyice dikkat çekmektedir. Piyasadaki abur cuburlara göre daha masumdur. Etiket bilgisine ulaşabilmek için Bim Delites fiyatı hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Bu ürünün iki çeşidi mevcuttur. Bunlar incirli ve elmalıdır. Bim Delites elmalı da gayet sevilen bir çeşididir. İncirin ve elmanın saymakla bitmeyecek kadar faydası bulunmaktadır. Ama meyve olarak her zaman yanımızda taşıyabilmek mümkün olmamaktadır. Ama çantanıza atacağınız bir adet Delites ile dilediğiniz an bu tada ulaşabilirsiniz.

Bim market ürünlerini maliyetlerinden yüksek tasarruf sağlayarak olabildiğince uygun fiyatlarla satışa koymaktadır. Sıfırdan tesis kurmak yerine kendisine özel fason üretim yaptırarak mümkün mertebe tasarruf etmektedir. Her zaman tüketicinin cebini düşünmektedir. Biz gunlukfiyat.com ailesi olarak en güncel fiyat bilgilerini sizler ile paylaşmaya devam ediyor olacağız. Dilerseniz sitemizi kayıt edip daha hızlı ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bim Delites fiyatı
Başka bir Delites fotoğrafı

Delites bisküviyi rahatlıkla tüketebilirsiniz. Çünkü her ürün gibi üretim esnasında uzman mühendisler tarafından sıkı denetimlerden geçmektedir. Özenle seçilen hammaddeler işlenerek Bim raflarında yerlerini almaktadır. Sizlerde Bim Delites fiyatı için bilgi sahibi olup satın almaya gidebilirsiniz.

Bim Delites Kalori

Bim Delites Kalori değeri oldukça merak edilmektedir.

100 gramında 14.2 gr yağ, 0.4 gr sodyum, 71 gr karbonhidrat, 30.8 gr şeker, 4.7 gr protein var. 430 kalori.

1 adeti 54 kaloridir. Peki içerisinde neler var diye de biraz bahsedecek olursak incirli olan çeşidi için; Buğday unu, İncir ezmesi, Bitkisel yağ, Şeker, Glukoz, Yumurta, Süt tozu, Emülgatör, Tuz, Kabartıcılar ve aroma vericiler.

Bim Delites Fiyat

Bim Delites Fiyat konusuna gelecek olursak. Böylesine lezzetli bir ürün son derece iyi bir fiyattadır. Gelen zamlar sebebi ile hammaddeler pahalansa da fiyatı hala uygundur.

Bim Delites 12li Fiyatı; 5,45 TL

Diğer konularımıza da göz atabilirsiniz;

Bim Eti Canga fiyatı
Bim Petibör Bisküvi Fiyatı

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir