Bim Kadife Tatlısı Fiyatı

Bim Kadife Tatlısı Fiyatı

Bim kadife tatlısı fiyatı tatlı severlerin sıklıkla araştırdığı bir konudur. Kırmızımsı renkte, hafif yani ağırlık hissi yaratmayan bir tatlıdır. Seveni oldukça fazladır. Fakat pastanelerde, kafelerde fiyatı biraz yüksektir. Bim market bu konuda da halkı düşünmüştür ve kadife tatlısını ürettirip uygun fiyatla satışa sunmuştur. Bim’de ki hazır tatlılar arasından en fazla satılanı budur diyebiliriz. Çünkü yiyen kişi diğerine över tavsiye eder, böylece namı iyice yayılmış durumdadır. Lezzet olarak çok güzeldir evet ama görüntüsü daha mideye girmeden insanı cezbeder. O kırmızımsı renk bambaşka bir farklılık katar.

Bim kadife tatlısı fiyatı
Kadife tatlısı görüntüsü

Bim market hazır tatlı kategorisinde Osmanoğlu’nu satmaktadır. Bu kendisine özel üretim yaptırdığı bir markadır. Tazeliği ve lezzeti ile her zaman ön plana çıkar. Tabii fiyat olarak son derece uygundur. Değişen yaşam şartları ile birlikte zaman kavramı bir hayli önem kazanmıştır. Bundan dolayı insanlar hazır gıdalara daha da yönelmiştir. Bim markette talep doğrultusunda bu hazır gıdaları marketlerinde satışa sunar. Çok merak edilen bu tadı Bim kadife tatlısı fiyatı olarak aratıp güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.

Bim kadife tatlısı fiyatı
Dilimlenmiş kadife tatlısı

Kadife tatlısını evde de yapabilirsiniz ancak hem yapılışı biraz uğraştırıcıdır. Hem de malzemeleri temin etmek çok daha maliyetli olacaktır. Bundan sebep Bim’ den hazır olarak satın almak daha karlı olacaktır. Canınız tatlı istediği anda en yakın Bim’ e gidip bu lezzete uygun fiyat ile sahip olabilirsiniz. Fakat öncesinde Bim kadife tatlısı fiyatı için bilgi edinmeniz gerekmektedir. Kadife tatlısı ile ilgili fazlaca bilgi arayışı bulunmaktadır. Bunlardan bir kaçı ise şudur;

Bim kadife tatlısı içindekiler

Bim kadife tatlısı içindekiler epeyce merak edilmektedir. Sizler için ufak bir araştırma yaparak bu bilgilere ulaştık. İçindekiler: Tam yağlı süt, Bitkisel krema , Kırmızı kek karışımı (Buğday unu ve nişastası, Kakao tozu, Peynir altı suyu tozu, Kabartıcılar, Emülgatörler, Siyah havuç konsantresi, Şeftali konsantresi, Aroma vericiler, Kurutulmuş Glikoz şurubu, Tuz, Yağsız süt tozu, Stabilizörler, Kıvam arttırıcılar), Şeker, Yumurta, Sıvı yağ (Ayçiçek yağı), Su, Mısır nişastası.  Ve Bim kadife tatlısı kaç gram diye de merak edilmektedir. 140 gramlık paketlerde satışa sunulmaktadır.

Bim kadife tatlısı kalori

Bim kadife tatlısı kalori değeri de yine merak edilenler arasındadır. 100 gramında 393 kaloridir. Bir paket net 140 gram olduğuna göre Bim kadife tatlısı kalori 550,2’dir diyebiliriz. Bir pakette ki yağ 27 gram, karbonhidrat 63,6 gram ve protein ise 7 gramdır.

Bim müşterilerinden hazır tatlı reyonuna yönelenlerin aklına ilk gelen şey tadı güzel mi sorusudur. Bundan dolayı Bim kadife tatlısı güzel mi diye de oldukça sorulmaktadır. Kendi deneyimimden yola çıkarak söylüyorum ben ve ailem çok beğendik. Yani verdiği bu enfes tat insana mutluluk yaşatıyor. Bu kadar iyi olacağını çok tahmin etmemiştim. İnternet ortamında yorumlara bakınca da çoğu kişinin sevdiğini söyleyebilirim. Zaten Bim için kadife tatlısı resmen bir efsane olmuştur. Tüketiciler Kendisine ait ürünlerde ilk 10′ a gireceğini söylemektedirler. Bizler sizlere Bim kadife tatlısı güncel fiyat ile ilgili bilgileri hep doğru olarak sunacağız.

Bim Kadife Tatlısı Ne Kadar?

Bim Kadife Tatlısı Ne Kadar? sorusu oldukça popülerdir. Her zaman için en doğru fiyat bilgilerine sitemizden ulaşabilirsiniz. İletmek istediğiniz bir şey olduğunda yorum kısmından bize ulaşabilirsiniz.

Bim Osmanoğlu Kadife Tatlısı 140 gram Fiyatı; 5,50 TL

Diğer konularımıza da göz atabilirsiniz;

Bim sütlaç fiyatı
Bim kazandibi fiyatı

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir