Bim Pişirme Kağıdı Fiyatı

Bim Pişirme Kağıdı Fiyatı

Pişirme kağıdı diğer adıyla yağlı kağıt olarak bilinir. Ama bilinenin aksine yağ içermezler. Fırınlamada kullanılan selüloz tabanlı bir üründür. Özellikle ev hanımları tarafından sıkça kullanılan hayat kolaylaştıran pratik bir üründür. Bu yazımızda Bim pişirme kağıdı fiyatı detaylarını sizlere sunuyor olacağız. Pişirme kağıdı özellikle son zamanlarda popüler olmaya yaygın kullanıma başlamıştır.  Daha çok kurabiye yapımında kurabiyelerin tepsiye yapışmaması için kullanılmaktadır. Pişirme kağıdı olmadan önce fırın tepsisini elle yağlamak gerekiyordu buda hem daha zor hem de yine de kurabiye ya da yaptığımız yemeğin yapışmasını tam olarak önlemiyordu.

Bim pişirme kağıdı fiyatı
Kullanıma hazır pişirme kağıdı.

Bim’de protex marka pişirme kağıdı bulunmaktadır. Bilindik markalara göre fiyatı uygundur.Bunlar hazır kesilmiş 16lı şekilde paketlenip satılmaktadır. Protex kendisi için ürettirdiği Bim’in kendi markasıdır. Bunun dışında aktüel olarakta farklı markalar reyonlarda yerini alabilmektedir.  Bim sıfırdan tesis kurmayarak yapacağı masraftan, reyon düzeninden, lojistik  vb gibi maliyetlerden olabildiğince kısarak ürünleri sizlere daha uygun fiyatlı sunmaktadır. Bim’in kolay ulaşılabilir olması da tercih sebebi olmaktadır. Pişirme kağıdı fırın tepsisinde alt taban olarak kullanılır evet ama özellikle fırında yapılacak sulu yemeklerde de üzerini kapatarak hem yemeğin daha yumuşak olmasını hem de sıçrayarak fırının kirlenmesini önler. Ya da tost makinesinde yapılacak birçok tarif içinde kullanılmaktadır.

Bim pişirme kağıdı fiyatı
Yağlı pişirme kağıdı rulosu.

Bir tarif hazırlığındaysanız aklınıza ilk pişirme ekipmanları gelir bunun başında da pişirme kağıdı olur evde yoksa hemen internetten Bim pişirme kağıdı fiyatı diye aratarak sitemizden fiyat bilgisine ulaşıp Bim’e gidip satın alabilirsiniz. Ekibimiz sizler için market ziyaretleri gerçekleştirip güncel ve doğru fiyatlara ulaşmakta ve sitemize yazmaktadır. Aklınıza takılan bir şey olursa yorumlar kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Dilerseniz sitemizi kayıt ederek merak ettiğiniz Bim fiyat bilgilerine daha hızlı ulaşabilirsiniz. 2022 Bim pişirme kağıdı fiyatı aşağıdaki gibidir;

Protex pişirme kağıdı: 5.50 TL

Diğer yazılarımız ise aşağıda bulunabilir.

Bim nugget fiyatı
Bim maya fiyatı 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir