Bim Mantı Fiyatı

Bim mantı fiyatı 2023 yılında da sık araştırılanlar arasındadır. Mantı Türk mutfağına özgü herkesin severek yediği harika bir yemektir. Günün her öğününde tüketilebilir. Birçok çeşidi bulunmaktadır. Kayseri mantısı, üçgen mantı ve bohça mantı başlıca çeşitleridir. Bunların arasındaki farklar genelde şekillerinden kaynaklanmaktadır. Siz de benim gibi mantıyı her haliyle seviyorsanız Bim’e göz atmalısınız.

Evde mantı yapmak gerçekten çok zahmet isteyen bir iştir. Her türlü yemeği evde yeme taraftarı olsam da mantı için aynısını söyleyemeyeceğim. Önce kıymalı harcı hazırlamak, ince ince kesmek ve iç harcı hazırlayıp düzgünce kapatmak zor geliyor. Bundan dolayı canım mantı istiyorsa Bim’e uğruyorum. Gayet ekonomik fiyatı ile de bütçemi fazla zorlamıyor.

Bim mantı fiyatı 2022
Mantı hazırlık aşamaları.

Mantı sade olarak tüketilebileceği gibi yoğurtlu da tercih edilmektedir. Benim en çok sevdiğim de yoğurtlu versiyonu olmakta. Kısaca Bim’den aldığım mantıyı nasıl hazırladığımı size ileteyim. Önce tencereye sıcak su koyuyor ve kaynatıyorum. Ardından yapışma durumunu önlemesi için bir kaşık sıvıyağ ekliyorum. Tuzunu da eklemeyi unutmuyorum. Sonrasında gayet uygun fiyatı olan Bim mantısını tencereye döküyorum.

Yaklaşık 15 dakika kaynaması yeterli oluyor. Sıcak bir şekilde tabağa alıyorum. Üzerine önceden hazırladığım sarımsaklı yoğurdu bolca döküyorum. En son olarak pul biber ve yağ karışımını kızdırarak üzerinde gezdiriyorum. İşte damağınızı şenlendirecek bir mantı yapmak bu kadar kolay. Hem de Bim mantı fiyatı sayesinde alışveriş bütçenizi fazla aşmaya da gerek kalmıyor.

Bim Mantı Fiyatı Ne Kadar? Bim Dondurulmuş Mantı Fiyatı

Bu kadar anlattıktan sonra iştahınızın kabarmış olacağını düşünüyorum. Ama markete çıkmadan önce “Bim mantı fiyatı ne kadar?” konusunu da bilmeniz gerekiyor. İşte burada devreye ben giriyorum. Sizin için 2023 senesine ait olan tüm fiyatları en güncel haliyle iletmeyi sürdürmekteyim. Öncelikli eklenmesini istediğiniz ürün varsa iletişim kısmından iletebilirsiniz. Ben ve ekibim en kısa zamanda Bim’e giderek gereken çalışmayı gerçekleştiririz.

Bim Mantı Fiyatı Ne Kadar? Bim Dondurulmuş Mantı Fiyatı
Yoğurtlu ve soslu olarak hazırlanmış mantı.

Bim’de Satılan mantı markası Mutfağım şeklindedir. Bim’in yaptığı özel anlaşmalar ile üretim gerçekleştirir. Başka market zincirlerinde Mutfağım mantı bulunmamaktadır. Tüm nakliye süreçleri tek elden yönetildiği için de fiyatı gayet uygun diyebilirim. Bir diğer marka ise Ekmecik olmaktadır. Ancak Ekmecik mantı her zaman bulunamayabilir. Genelde aktüel kampanyalar dahilinde gelir. En az Mutfağım kadar kaliteli bir markadır.

  • Bim Mutfağım dondurulmuş mantı fiyatı 450 gr = 7 TL
  • Ekmecik %100 dana eti taze mantı fiyatı = 10,90 TL
  • Bim Kayseri mantı fiyatı = 6,95 TL
  • Bm dana etli pelmeni mantı fiyatı = 16,54 TL

Bim Üçgen Mantı Fiyatı

Bim üçgen mantı fiyatı da diğerleri gibi oldukça ekonomiktir. Bu ürünün özelliği hamurunun üçgen şeklinde olmasıdır. Kıymalı iç harcı biraz daha fazladır. Oldukça dolgun bir mantıdır. Bundan ötürü doyuruculuğu da yüksek seviyededir. Bir tabak bile yense uzun süre açlık hissedilmemesini sağlar. Bim şubelerinde satılan üçgen mantı markası yine Ekmecik olarak geçmektedir. Benim yaptığım denemelerde gayet olumlu sonuç verdiğini söylemem gerekir. Yine üzerine yoğurt ve sos dökerek tüketilmesini tavsiye ediyorum. Bu haliyle akşam yemeklerinizin vazgeçilmezi haline gelecektir. Hem de fiyatı sizleri fazla zorlamayacaktır. Bana göre rakipleri arasında fiyat ve performans oranı oldukça iyidir.

  • Bim Ekmecik üçgen mantı fiyatı 400 gram = 9.65 TL
Bim Üçgen Mantı Fiyatı
Örnek bir üçgen mantı tabağı.

Bim Mutfağım Mantı Yorumları

Bim mutfağım mantı yorumları genel olarak olumludur. Pişiren kişiler hem kıymanın hem de hamurun son derece kaliteli olduğunu belirtmektedir. Hazırlama kısmının son derece pratik olduğu da söylenenler arasındadır. Mantıların birbirine yapışmaması en önemli konudur. Böyle bir sorunun da yaşanmadığı belirtilmektedir. Siz de Bim mantı fiyatı konusu için sayfamıza göz atabilir ve denemek için marketin yolunu tutabilirsiniz.

Diğer konulara da göz atmak isteyebilirsiniz; Bim pizza fiyatıBim soğan halkası fiyatı, Bim börek fiyatları, Bim margarin fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir